TrPsp En Guncel PsP Sitesi

Hosgeldin Misafir Kardesim.. Hemen Üye Ol ve Moderatör Alımlarına Katıl Sende Bizim Ekibe Gir.. Tek Yapman Gereken Forum Duyurularına Girmek..

Sorunuma bir çare :( Zn604y

Join the forum, it's quick and easy

Hosgeldin Misafir Kardesim.. Hemen Üye Ol ve Moderatör Alımlarına Katıl Sende Bizim Ekibe Gir.. Tek Yapman Gereken Forum Duyurularına Girmek..

Sorunuma bir çare :( Zn604y

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En guncel psp sitesi xbox360 oyunlari Ps3 oyunlari psp ile ilgili hersey

2 posters

Sorunuma bir çare :(

chngr
    chngr
    Yeni-Üye
    Yeni-Üye

<b>Points</b> Points : 3
    <b>Rep</b> Rep : 1
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/08/10
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1
    <b>Yaş</b> Yaş : 45
    <b>Nerden</b> Nerden : Adana

Sorunuma bir çare :( Empty Sorunuma bir çare :(

Mesaj tarafından chngr C.tesi Ağus. 14, 2010 4:50 pm

Sevgili arkadaşlar öncelikle hayırlı ramazanlar dilerim herkese.ben psp 1004 aldım versiyon 6.31 data code 5C iso cso oyunları oynayabilmem için versiyonu düşürmem lazım lakin ne yaptıysam olmadı aslında sorun şu psp/game klasörüne dosyaları atıyorum bana şu yazıyı veriyor (This game cannotbe started The data is corrupted.) bu yazı pandora dosyalarındada versiyon düşürmek için atılan dosyalardada çıkıyor siz bilir kişiler olarak bu konuda yardımlarınızı bekliyorum tabiki yaptırmak için parasında değilim ama bulundugum yerde bunu yapabilen yerler gercekten yok istanbula yollamakda pek işime gelmiyor ilgi ve alakanıza şimdiden çok ama çok teşekkür eder saygılarımı sunarım..

Not: Cihazda çalışan oyunlar sadece EBOOT olarak çalışmakda elimde olan cso oyunları eboot a çevirip atabilsem öyle kullanmayada razıyım lakin çevirme programını bile bulamadım
    h@k@n
    h@k@n
    Yönetici
    Yönetici

<b>Points</b> Points : 5452
    <b>Rep</b> Rep : 60
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/09
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1908
    <b>Yaş</b> Yaş : 34
    <b>Nerden</b> Nerden : kayseri
    <b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : http://bazoocam.org/

Sorunuma bir çare :( Empty Geri: Sorunuma bir çare :(

Mesaj tarafından h@k@n Paz Ağus. 15, 2010 5:19 pm

dostun sen onu en yakın konsolcuya gotur onlar halleder ucretı 20 tl felandır

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 1:38 am